Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 2 929
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Bourns Inc.
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
STMicroelectronics
Comchip Technology
Comchip Technology
72,7V Zacisk 8,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ45CAHE3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ45CAHE3/52GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ45CAHE3/52
Opis
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
45V
Napięcie - przebicia (min.)
50V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
72,7V