SMBJ40CD-M3/H
Numer produktu DigiKey
SMBJ40CD-M3/HGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ40CD-M3/HGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ40CD-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ40CD-M3/H
Opis
TVS DIODE 40VWM 63.6VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
63,6V Zacisk 9,43A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMBJ40CD-M3/H Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
9,43A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
45,1V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
63,6V