Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 56 341
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Comchip Technology
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Comchip Technology
Similar
STMicroelectronics
Similar
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Semtech Corporation
64,5V Zacisk 9,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ40CAHE3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ40CAHE3/52-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ40CAHE3/52
Opis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
9,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
40V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - przebicia (min.)
44,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
64,5V