SMBJ3V3-E3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ3V3-E3/52GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ3V3-E3/52GICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ3V3-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ3V3-E3/52
Opis
TVS DIODE 3.3VWM 10.3V DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10,3V Zacisk 200A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMBJ3V3-E3/52 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
200A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
5200pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-65°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V
Napięcie - przebicia (min.)
4,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
10,3V