Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 7 708
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 395
Central Semiconductor Corp
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Semtech Corporation
Diodes Incorporated
Microchip Technology
Similar
STMicroelectronics
Similar
YAGEO
YAGEO
58,1V Zacisk 10,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ36CAHE3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ36CAHE3/52GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ36CAHE3/52
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
10,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V