SMBJ33D-M3/I
Numer produktu DigiKey
SMBJ33D-M3/IGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ33D-M3/IGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ33D-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ33D-M3/I
Opis
TVS DIODE 33VWM 52.5VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
52,5V Zacisk 11,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
11,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
33V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
37,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
52,5V