SMBJ30D-M3/I jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 3 864
Arkusz danych
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 871
YAGEO
YAGEO
W magazynie: 500
47,7V Zacisk 12,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ30D-M3/I
Numer produktu DigiKey
SMBJ30D-M3/IGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ30D-M3/I
Opis
TVS DIODE 30VWM 47.7VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
12,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
33,8V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
47,7V