SMBJ30CA-M3/52
Numer produktu DigiKey
112-SMBJ30CA-M3/52TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-SMBJ30CA-M3/52CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-SMBJ30CA-M3/52DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ30CA-M3/52
Opis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
48,4V Zacisk 12,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
12,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
33,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
48,4V