SMBJ30-E3/52 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 10 396
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 3 985
Taiwan Semiconductor Corporation
53,5V Zacisk 11,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ30-E3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ30-E3/52-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ30-E3/52
Opis
TVS DIODE 30VWM 53.5VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
11,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
33,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
53,5V