SMBJ20CA-M3/52 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 6 650
Arkusz danych
Similar
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Microchip Technology
Udoskonalony
Littelfuse Inc.
Udoskonalony
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
YAGEO
YAGEO
Comchip Technology
32,4V Zacisk 18,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ20CA-M3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ20CA-M3/52-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ20CA-M3/52
Opis
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
18,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
22,2V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
32,4V