SMBJ20A-E3/5B
Numer produktu DigiKey
112-SMBJ20A-E3/5BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-SMBJ20A-E3/5BCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-SMBJ20A-E3/5BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ20A-E3/5B
Opis
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32,4V Zacisk 18,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
18,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
22,2V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
32,4V