SMBJ20A-E3/52 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SMBJ20A-E3/52 |
Opis | TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 32,4V Zacisk 18,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SMBJ20A-E3/52 Modele |
Kategoria | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 18,5A |
Prod. | Moc - szczytowa impulsu 600W |
Seria | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TJ) |
Typ Zener | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Kanały jednokierunkowe 1 | Obudowa / skrzynia DO-214AA, SMB |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 20V | Obudowa dostawcy urządzenia |
Napięcie - przebicia (min.) 22,2V | Bazowy numer produktu |
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 32,4V |