SMBJ20A-E3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ20A-E3/52GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ20A-E3/52GICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ20A-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ20A-E3/52
Opis
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32,4V Zacisk 18,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMBJ20A-E3/52 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
18,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
22,2V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
32,4V