SMBJ18AHE3/5B nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 14 814
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
Similar
STMicroelectronics
YAGEO
YAGEO
29,2V Zacisk 20,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ18AHE3/5B
Numer produktu DigiKey
SMBJ18AHE3/5B-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ18AHE3/5B
Opis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Napięcie - przebicia (min.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
29,2V