SMBJ16CA-M3/52 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 2 690
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Semtech Corporation
Comchip Technology
26V Zacisk 23,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ16CA-M3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ16CA-M3/52GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ16CA-M3/52
Opis
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
23,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
16V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
17,8V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
26V