Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 22 842
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 5 855
Arkusz danych
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Similar
Bourns Inc.
Similar
Semtech Corporation
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
Comchip Technology
Comchip Technology
24,4V Zacisk 24,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ15CAHE3/5B
Numer produktu DigiKey
SMBJ15CAHE3/5BGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ15CAHE3/5B
Opis
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
24,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
24,4V