Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 5 280
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 247
Arkusz danych
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 22 493
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Similar
STMicroelectronics
Similar
Diodes Incorporated
Microchip Technology
23,2V Zacisk 25,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ14CAHE3/5B
Numer produktu DigiKey
SMBJ14CAHE3/5B-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ14CAHE3/5B
Opis
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
25,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
14V
Napięcie - przebicia (min.)
15,6V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
23,2V