SMBJ14A-E3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ14A-E3/52GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ14A-E3/52GICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ14A-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ14A-E3/52
Opis
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
23,2V Zacisk 25,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMBJ14A-E3/52 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
25,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
14V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
15,6V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
23,2V