Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 6 000
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
Microchip Technology
209V Zacisk 2,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ130AHE3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ130AHE3/52-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ130AHE3/52
Opis
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
2,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
130V
Napięcie - przebicia (min.)
144V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
209V