SMBJ130A-M3/52 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 3 912
Arkusz danych
Bezpośrednie
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Diotec Semiconductor
YAGEO
YAGEO
209V Zacisk 2,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ130A-M3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ130A-M3/52-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ130A-M3/52
Opis
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
2,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
130V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
144V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
209V