SMBJ130A-E3/5B | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SMBJ130A-E3/5B |
Opis | TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AA |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 209V Zacisk 2,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 2,9A |
Prod. | Moc - szczytowa impulsu 600W |
Seria | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TJ) |
Typ Zener | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Kanały jednokierunkowe 1 | Obudowa / skrzynia DO-214AA, SMB |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 130V | Obudowa dostawcy urządzenia |
Napięcie - przebicia (min.) 144V | Bazowy numer produktu |
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 209V |