SMBJ130A-E3/5B
Numer produktu DigiKey
SMBJ130A-E3/5BGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ130A-E3/5BGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ130A-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ130A-E3/5B
Opis
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
209V Zacisk 2,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
2,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
130V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
144V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
209V