Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 1 424
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Bourns Inc.
Similar
W magazynie: 566
Taiwan Semiconductor Corporation
Microchip Technology
Comchip Technology
Comchip Technology
177V Zacisk 3,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ110CAHE3/5B
Numer produktu DigiKey
SMBJ110CAHE3/5B-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ110CAHE3/5B
Opis
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
110V
Napięcie - przebicia (min.)
122V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
177V