Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 5 971
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
Microchip Technology
177V Zacisk 3,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ110AHE3/5B
Numer produktu DigiKey
SMBJ110AHE3/5B-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ110AHE3/5B
Opis
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
110V
Napięcie - przebicia (min.)
122V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
177V