Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 3 489
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 2 942
Arkusz danych
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Comchip Technology
Similar
Bourns Inc.
Similar
Semtech Corporation
Taiwan Semiconductor Corporation
STMicroelectronics
17V Zacisk 35,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ10CAHE3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ10CAHE3/52-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ10CAHE3/52
Opis
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
35,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
10V
Napięcie - przebicia (min.)
11,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
17V