SMBJ10AHE3/52 nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 8 083
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
YAGEO
YAGEO
Littelfuse Inc.
17V Zacisk 35,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ10AHE3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ10AHE3/52-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ10AHE3/52
Opis
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
35,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
10V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - przebicia (min.)
11,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
17V