SMBJ10A-E3/5B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
YAGEO
YAGEO
Littelfuse Inc.
17V Zacisk 35,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ10A-E3/5B
Numer produktu DigiKey
SMBJ10A-E3/5BGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ10A-E3/5BGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ10A-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ10A-E3/5B
Opis
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
35,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
10V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
11,1V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
17V