Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 15 693
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
162V Zacisk 3,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ100AHE3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ100AHE3/52-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ100AHE3/52
Opis
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
100V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - przebicia (min.)
111V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
162V