SMBG51A-M3/52 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
82,4V Zacisk 7,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBG)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBG51A-M3/52
Numer produktu DigiKey
SMBG51A-M3/52-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBG51A-M3/52
Opis
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 175°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-215AA, szerokie odprowadzenie SMB łamane do dołu
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
51V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
56,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
82,4V