SMBG12CAHE3/5B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 6 266
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
19,9V Zacisk 30,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBG)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBG12CAHE3/5B
Numer produktu DigiKey
SMBG12CAHE3/5B-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBG12CAHE3/5B
Opis
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
30,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V
Obudowa / skrzynia
DO-215AA, szerokie odprowadzenie SMB łamane do dołu
Napięcie - przebicia (min.)
13,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
19,9V