SMB8J18CA-E3/5B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Semtech Corporation
Bourns Inc.
W magazynie: 190
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
STMicroelectronics
29,2V Zacisk 27,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMB8J18CA-E3/5B
Numer produktu DigiKey
SMB8J18CA-E3/5B-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMB8J18CA-E3/5B
Opis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMB8J18CA-E3/5B Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
27,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
800W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
20V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
29,2V