Dostępne zamienniki:
Similar
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 3 000
Arkusz danych
Littelfuse Inc.
Semtech Corporation
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
STMicroelectronics
Microchip Technology
Microchip Technology
Comchip Technology
Comchip Technology
42,1V Zacisk 23,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMB10J26AHE3/5B
Numer produktu DigiKey
SMB10J26AHE3/5B-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMB10J26AHE3/5B
Opis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
23,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1000W (1kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
26V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - przebicia (min.)
28,9V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
42,1V