SMAJ48AHE3/61 nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 9 808
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
Microchip Technology
Ilustracja dla SMAJ48AHE3/61 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMAJ48AHE3/61
Numer produktu DigiKey
SMAJ48AHE3/61-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ48AHE3/61
Opis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
77,4V Zacisk 5,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
48V
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - przebicia (min.)
53,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77,4V