Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 32 349
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Comchip Technology
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
Similar
STMicroelectronics
Similar
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
STMicroelectronics
Microchip Technology
Ilustracja dla SMAJ40CAHE3/61 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMAJ40CAHE3/61
Numer produktu DigiKey
SMAJ40CAHE3/61GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ40CAHE3/61
Opis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
64,5V Zacisk 6,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
40V
Napięcie - przebicia (min.)
44,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
64,5V