SMAJ26A-M3/61 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
STMicroelectronics
YAGEO
YAGEO
Microchip Technology
Ilustracja dla SMAJ26A-M3/61 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMAJ26A-M3/61
Numer produktu DigiKey
SMAJ26A-M3/61-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ26A-M3/61
Opis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
42,1V Zacisk 9,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
9,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
26V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
28,9V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
42,1V