Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 7 243
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 28 525
Arkusz danych
Diodes Incorporated
Similar
Bourns Inc.
Similar
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Microchip Technology
Comchip Technology
Comchip Technology
Ilustracja dla SMAJ20CAHE3/61 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMAJ20CAHE3/61
Numer produktu DigiKey
SMAJ20CAHE3/61GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ20CAHE3/61
Opis
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32,4V Zacisk 12,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
12,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
20V
Napięcie - przebicia (min.)
22,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
32,4V