Ilustracja dla SMAJ14A-E3/5A jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMAJ14A-E3/5A
Numer produktu DigiKey
SMAJ14A-E3/5AGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMAJ14A-E3/5AGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMAJ14A-E3/5AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ14A-E3/5A
Opis
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
23,2V Zacisk 17,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
17,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
14V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
15,6V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
23,2V