SMAJ12AHE3/61 nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 5 256
Arkusz danych
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
STMicroelectronics
Microchip Technology
Ilustracja dla SMAJ12AHE3/61 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMAJ12AHE3/61
Numer produktu DigiKey
SMAJ12AHE3/61GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ12AHE3/61
Opis
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19,9V Zacisk 20,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V
Napięcie - przebicia (min.)
13,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
19,9V