SMA6F85A-M3/H
Numer produktu DigiKey
112-SMA6F85A-M3/HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-SMA6F85A-M3/HCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-SMA6F85A-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMA6F85A-M3/H
Opis
TVS DIODE 85VWM 136VC DO221AC
Szczegółowy opis
136V Zacisk 4,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-221AC (SlimSMA)
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
136V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,4A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
85V
Napięcie - przebicia (min.)
94,4V