SMA6F78A-M3/I
Numer produktu DigiKey
112-SMA6F78A-M3/ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMA6F78A-M3/I
Opis
TVS DIODE 78VWM 125VC DO221AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
125V Zacisk 4,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-221AC (SlimSMA)
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
125V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,8A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Status części
Aktywny
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
78V
Obudowa / skrzynia
DO-221AC, płaskie odprowadzenia SMA
Napięcie - przebicia (min.)
86,7V