SMA6F30A-M3/I
Numer produktu DigiKey
112-SMA6F30A-M3/ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-SMA6F30A-M3/ICT-ND - Taśma cięta (CT)
112-SMA6F30A-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMA6F30A-M3/I
Opis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO221AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
48,4V Zacisk 12,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-221AC (SlimSMA)
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
48,4V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
12,4A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30V
Obudowa / skrzynia
DO-221AC, płaskie odprowadzenia SMA
Napięcie - przebicia (min.)
33,3V