SMA6F28A-M3/H
Numer produktu DigiKey
112-SMA6F28A-M3/HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-SMA6F28A-M3/HCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-SMA6F28A-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMA6F28A-M3/H
Opis
TVS DIODE 28VWM 45.5VC DO221AC
Szczegółowy opis
45,5V Zacisk 13,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-221AC (SlimSMA)
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
45,5V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
13,2A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
28V
Napięcie - przebicia (min.)
31,1V