SMA6F15A-M3/6A
Numer produktu DigiKey
112-SMA6F15A-M3/6ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-SMA6F15A-M3/6ACT-ND - Taśma cięta (CT)
112-SMA6F15A-M3/6ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMA6F15A-M3/6A
Opis
TVS DIODE 15VWM 27.7VC DO221AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27,7V Zacisk 123A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-221AC (SlimSMA)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
123A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
4000W (4kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-221AC, płaskie odprowadzenia SMA
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
27,7V