SMA5J36AHM3/H nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Arkusz danych
Ilustracja dla SMA5J36AHM3/H jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMA5J36AHM3/H
Numer produktu DigiKey
SMA5J36AHM3/H-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMA5J36AHM3/H
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
58,1V Zacisk 8,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
500W
Seria
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8,6A