Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 65 593
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
Ilustracja dla SMA5J36AHE3/61 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMA5J36AHE3/61
Numer produktu DigiKey
SMA5J36AHE3/61-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMA5J36AHE3/61
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
58,1V Zacisk 8,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
500W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V