Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
Similar
STMicroelectronics
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
W magazynie: 903
Microchip Technology
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
Ilustracja dla SMA5J24CAHE3/61 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMA5J24CAHE3/61
Numer produktu DigiKey
SMA5J24CAHE3/61-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMA5J24CAHE3/61
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 12,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
12,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
500W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V