SM8S78CAHM3/I
Numer produktu DigiKey
112-SM8S78CAHM3/ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-SM8S78CAHM3/ICT-ND - Taśma cięta (CT)
112-SM8S78CAHM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SM8S78CAHM3/I
Opis
TVS DIODE 78VWM 126VC DO218AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
126V Zacisk 52,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-218AB
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
52,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
6600W (6,6kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
78V
Obudowa / skrzynia
DO-218AB
Napięcie - przebicia (min.)
86,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
126V