SGL41-40-E3/96
Numer produktu DigiKey
SGL41-40-E3/96GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SGL41-40-E3/96GICT-ND - Taśma cięta (CT)
SGL41-40-E3/96GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SGL41-40-E3/96
Opis
DIODE SCHOTTKY 40V 1A DO213AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 40 V 1A Montaż powierzchniowy DO-213AB (GL41)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SGL41-40-E3/96 Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 µA @ 40 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
110pF przy 4V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-213AB (GL41)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 125°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
500 mV @ 1 A