SE20DJHM3/I
Numer produktu DigiKey
112-SE20DJHM3/ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-SE20DJHM3/ICT-ND - Taśma cięta (CT)
112-SE20DJHM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SE20DJHM3/I
Opis
DIODE STANDARD 600V 3.9A TO263AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 600 V 3,9A Montaż powierzchniowy TO-263AC (SMPD)
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
3 µs
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
25 µA @ 600 V
Seria
Pojemność przy Vr, F
150pF przy 4V, 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Technologia
Typ mocowania
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
600 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
3,9A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263AC (SMPD)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.2 V @ 20 A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 175°C
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)