SE15PJ-M3/84A
Numer produktu DigiKey
SE15PJ-M3/84AGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SE15PJ-M3/84AGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SE15PJ-M3/84AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SE15PJ-M3/84A
Opis
DIODE STANDARD 600V 1.5A DO220AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 600 V 1,5A Montaż powierzchniowy DO-220AA (SMP)
Kategoria
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
900 ns
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 600 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
9,5pF przy 4V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-220AA (SMP)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1,5A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.05 V @ 1.5 A